O NAS

Anna Izydorczyk-Tworek

anna_1a

Jestem instruktorem tańca towarzyskiego, który to kwalifikacje uzyskałam w 2011 r. po ukończeniu 3-letniego kursu Narodowego Centrum Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jestem Wojewódzkim Sędzią Federacji Tańca Sportowego oraz Sędzią World Artistic Dance Federation. Ukończyłam studia z zakresu Muzyki i Rytmiki w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra historii sztuki. Ponadto ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi oraz Szkołę Muzyczną II stopnia ze specjalizacją fortepian.
Jako tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego, tańcząc w parze z mężem Piotrem. W swoim dotychczasowym dorobku tanecznym posiadam między innymi: 2 miejsce w cyklu Grand Prix Polski w 2013 roku w kategorii Senior 1 w stylu latynoamerykańskim, jestem finalistką Mistrzostw Polski 2014 w kategorii Senior 1 w stylu latynoamerykańskim i 4 Wice Mistrzynią Polski centralno-zachodniej w 2017 r. oraz Mistrzynią Okręgu Łódzkiego 2017. Aktualnie intensywnie przygotowuje się do kolejnych zawodów tanecznych, gdyż „tylko dens ma sens”.

INSTRUKTORZY

karol-instruktor

KAROL MAŁEK

mgr Wychowania Fizycznego oraz Pedagogiki, wielokrotny zwycięzca Grand Prix Polski oraz Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejów Tanecznych. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 7 lat. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w obu stylach tanecznych (standardowym i latynoamerykańskim).

paulina-instruktor

PAULINA ZDUŃCZYK

Nasza tegoroczna Mistrzyni Polski WADF w tańcach latynoamerykańskich, wielokrotna laureatka i finalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Obecnie posiada klasę „C” w obu stylach.

NASZE SALE

SALA 01

SALA 02

WYDARZENIA

anadens-logo

AnaDens Studio Tańca organizuje cyklicznie Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AnaDens Cup. Do tej pory odbyły się dwa turnieje.  Organizujemy również szkolenia z zakresu tańca towarzyskiego i klasycznego ze znanymi trenerami i szkoleniowcami spoza Łodzi. AnaDens przygotowuje również dzieci do wielu pokazów organizowanych na terenach szkół, przedszkoli czy eventów, jak Park Śniadaniowy w  Parku Źródliska, czy Pikniki Osiedlowe.

Chcesz zapisać się na zajęcia? Zadzwoń lub napisz do nas.