O NAS

Anna Izydorczyk-Tworek

anna_1a

Jestem instruktorem tańca towarzyskiego, które to kwalifikacje uzyskałam w 2011 r. po ukończeniu 3-letniego kursu Narodowego Centrum Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jestem Wojewódzkim Sędzią Federacji Tańca Sportowego oraz Sędzią World Artistic Dance Federation.

Ukończyłam studia z zakresu Muzyki i Rytmiki w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra historii sztuki. Ponadto ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi oraz Szkołę Muzyczną II stopnia ze specjalizacją fortepian.

W swoim dotychczasowym dorobku tanecznym, tańcząc w parze z mężem Piotrem,  posiadam między innymi: 2 miejsce w cyklu Grand Prix Polski w 2013 roku w kategorii Senior 1 w stylu latynoamerykańskim, jestem finalistką Mistrzostw Polski 2014 w kategorii Senior 1 w stylu latynoamerykańskim i 4 Wice Mistrzynią Polski centralno-zachodniej w 2017 r. oraz Mistrzynią Okręgu Łódzkiego 2017.

Aktualnie intensywnie przygotowuje się do kolejnych zawodów tanecznych, gdyż „tylko dens ma sens”. Nieodzownym elementem tych przygotowań jest mój udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych polskich i zagranicznych mistrzów tańca.

NASZE SALE

SALA 01

SALA 02

WYDARZENIA

anadens-logo

AnaDens Szkoła Tańca organizuje cyklicznie Ogólnopolski Turniej Tańca AnaDens Cup. Do tej pory odbyły się 3 turnieje w 2018, 2019 i 2020 r.  Organizujemy również szkolenia z zakresu różnych form tańca. AnaDens przygotowuje również dzieci do wielu pokazów organizowanych na terenach szkół, przedszkoli czy eventów, jak Park Śniadaniowy w  Parku Źródliska, czy Pikniki Osiedlowe.

Chcesz zapisać się na zajęcia? Zadzwoń lub napisz do nas.